• Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
  • info@starcardbkm.com
  • +90 (392) 600 2222
Kart Operasyon Hizmeti

Starcard kart operasyon hizmeti ile tüm kart işlemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütülmektedir. Kullanılan esnek ve parametrik Kart Yönetim platformu ile üye banka ve müşterilerinin ihtiyaçları en kısa sürede karşılanmaktadır.

3D Secure ve Temassız İşlem özelliğine sahip Starcard kredi kartları farklı kart ürünleri ile farklı müşteri segmentlerine hizmet verilebilmekte ve her ürün için ayrı parametre tanımı ve yönetimi yapılabilmektedir.Ticari kart hizmeti sunan Starcard BKM, bu ürün ile şirketlerin tüm harcamalarını çek-senet zorluklarıyla uğraşmadan hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.


Çağrı Merkezi Hizmeti

Starcard BKM Çağrı Merkezi 7 gün 24 saat üye banka müşterilerine hizmet sunmaktadır. Modern çağrı merkezi yazılımı müşterilerin en kısa sürede operatör ile iletişime geçmesi sağlanmakta ve operatörler ile yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır.


Üye İşyeri Ve POS Hizmeti

Sahada 10,000’in üzerinde açık-aktif StarCard BKM pos terminali bulunmaktadır. İlgili terminaller üye bankalar arasında ‘Ortak Pos’ olarak da çalışabilmektedir. İşyeri talebi ile diğer üye banka uygulamaları pos menüsüne eklenmektedir.StarCard BKM Sanal POS hizmeti , 3D Secureözelliği ile işyerlerini sahtecilik işlemlerine karşı güvence altına almaktadır.

E-Tahsilat çözümü, işyerlerinin, yüksek hacimli ve planlı tahsilatlarını, müşteri kredi kartlarından periyodik olarak alabilmelerini sağlamaktadır. E-Tahsilat çözümü Tokenizasyon (Kart saklama) altyapısı ile de kullanılabilmektedir.Pos terminallerinde ‘Temassız İşlem’ desteği de sunan StarCard, ödeme süresini kısaltarak müşteri ve işyerlerine zaman kazandırmaktadır.


ATM Hizmeti

StarCard BKM, üye bankalara uçtan uca ATM hizmeti sunmaktadır. ATM kurulumu, sisteme tanımlanması, arıza takibi ve müdahalesi, raporlanması ve yardım masası hizmetleri StarCard ATM operasyon birimince yapılmaktadır.

Üye bankalara ait Starcard kartları ile ada genelindeki 102 ATM’den hizmet alınabilmektedir. Her geçen gün ATM sayısını arttıran StarCard BKM, bu yapısı ile de müşterilerine en yakın ATM hizmetini sunmayı hedeflemektedir. Ortak ve üye bankaların kuracağı yeni ATM terminalleri ile ATM sayısının ada genelinde 200’e ulaşması beklenmektedir.

Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile Starcard ATM’leri yurt içi-yurt dışı tüm banka ve kredi kartları ile işlem yapabilmektedir.
Starcard ATM’leri üye bankalar arası 7/24 ücretsiz EFT hizmeti vermektedir


İnternet Şube Hizmeti

Starcard BKM İnternet Şube hizmeti ile üye banka kart sahipleri 7 gün 24 saat, internet erişimi olan herhangi bir yerden tüm kart işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.Kredi kartı işlemlerinin yanısıra karta bağlı banka hesapları ile müşteriler hesap görüntüleme, havale ve diğer bankacılık işlemlerini de yapabilmektedir.Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerine sahip İnternet Şube, üye bankalar arası 7/24 ücretsiz EFT hizmeti de sunmaktadır.


Kart Kişiselleştirme Hizmeti

Deneyimli çalışan kadrosu ile kredi kartı/banka kartı basım/kişiselleştirme operasyonları Starcard bünyesinde titizlikle yürütülmektedir. titizlikle yürüten Starcard, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir."Anında - Toplu Kart Basım" hizmeti ile aynı gün kart girişi, basımı ve teslimini yapabilen Starcard, basım sonrası ürünlerin üye bankalara hızlı ve güvenli gönderimini de sağlamaktadır.

StarCard BKM Kart Basım cihazları güvenli odalarda konumlandırılmakta ve ilgili odalara erişim biyometrikkimlik doğrulama ile yapılmaktadır.


Ekstre Hizmeti

Yüksek hacimli yazıcılar kullanılarak büyük miktardaki hesap özeti adetlerinin baskısı çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Baskı işlemi devam ederken, baskısı biten müşteri hesap özetleri katlama zarflama cihazları aracılığıyla posta veya dağıtım şirketlerine teslim edilmek üzere hazırlanmaktadır.


Yayın Sistemi

StarCard BKM Yayın Sistemi üzerinden üye banka müşterilerine SMS –E-Mail ve Faks gönderimleri yapılmaktadır.